O PESKLUB.CZ

Jednoho dne jsme se rozhodli, že nás už nebaví nudné věci dělat stále dokola...

 

Znáte to… povinnosti v práci, úklid domácnosti, nákupy v obchodě. Nemluvě o tom, že občas se na něco zapomene. Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom to udělali jednou a všechno už pak fungovalo tak nějak samo. Máte často taky tenhle pocit? Tak právě pro Vás jsme udělali PESKLUB.CZ!

PESKLUB.CZ je služba, se kterou budou vaše nákupy na internetu rychlejší, jednodušší. Už nebudete muset znovu vyplňovat otravné objednávky. 1001x vkládat stejné zboží do nákupního košíku, řešit dopravu, platbu… prostě nuda, no ne?

PESKLUB.CZ má jednu bezva vychytávku, možnost opakovaných nákupů. U zboží, které často nakupujete zaškrtnete, že ho máme doručovat opakovaně. Nastavíte pravidelnost zasílání a je to. Další objednávky se samy předvyplní. V pravý čas vám dáme vědět, že máte zboží připravené. Když se to hodí, potvrdíte, že ho chcete doručit. Když ne, tak změníte datum nebo prostě přeskočíte.

Jednoduché a elegantní řešení. Vlastně je divné, že tuhle možnost nenabízí všechny obchody.

Díky pravidelným objednávkám vám taky nabídneme lepší ceny než ostatní obchody a eshopy. S pomocí lidí z  týmu, můžeme nabídnou srovnatelné ceny jako největší české eshopy a vlastně ještě mnohem víc. Můžeme Vám poradit, doporučit, protože sortimentu opravdu rozumíme. Pohybujeme se v tomhle segmentu přes 10 let. Neprodáváme ledničky ani televize:)

 

Tým v PESKLUB.CZ

Jarda

Jarda dal dohromady tým lidí, díky kterým PESKLUB.CZ vzniknul. Jeho největší práce je teď marketing a obchod. Stará se, aby se vám na PESKLUB.CZ dobře nakupovalo, vše fungovalo a všichni byli spokojení.

Dušan

Dušan je opravdový guru na všechno kolem zoo sortimentu. V oboru má přes 10 let zkušeností a kontaktů. Sám provozuje několik prodejen v Praze a většinou ho zastihnete v letadle někde mezi Berlínem a Moskvou.

Petra

Zákaznická podpora a distribuce

Petra má na bedrech provoz eshopu, vyřizování objednávek a podporu našim zákazníkům. Je to ten přítel na telefonu, kterému můžete kdykoliv zavolat pro radu.

Radek

Grafik a UX designér. Má na starosti to, aby se zákazníkům na webu dobře orientovalo a PESKLUB.CZ se jim líbil. Momentálně taky zedník na půl úvazku v novém bytě na Vyšehradě.

Ondra

PHP a JAVA guru. Ondra pro PESKLUB.CZ programuje všechny nové funkcionality. Obvykle od nás dostává zadání v nereálných termínech, které kupodivu plní. No, co bychom pro zákazníka neudělali:)

 

 

Pro koho to děláme

Kdo je vaše cílovka? Kdo je váš zákazník? Tyhle dotazy jsem slýchal v poslední době kolegů "interneťáků" často. Neděláme si profily zákazníků, nezkoumáme demografii. Myslím, že se to dá shrnout celkem jednoduše.

PESKLUB.CZ děláme pro lidi co milují svoje zvířata. Děláme to pro lidi, kteří jsou zaměstnaní děláním zajímavých dobrých věcí a nemají čas zabývat se nesmysly. Pro lidi, kteří občas taky na něco zapomenou:) Pro všechny, kteří mají rádi nové zajímavé služby.

 

Váš tým PESKLUB.CZ