Vydělávejte s námi

Je to snadné! Pro majitele a správce webových stránek jsme připravili partnerský program tzv. Affiliate.  Stačí, když na své stránky umístíte některý z bannerů PESKLUBu a my vám pak zaplatíme za každého zákazníka, který přijde z vašich stránek a objedná si u nás cokoliv pro svého čtyřnohého přítele.

 

Chci se stát partnerem 

 

Proč mít na stránce banner PESKLUB.cz?

Možnost zajímavé finanční odměny 5 -15 % z hodnoty objednávky. V případě zájmu kontaktujte prosím info@pesklub.cz. PESKLUB.cz je nová služba, která štří čas při nakupování krmiva a chovatelských potřeb pomocí pravidelných zásilek.  Díky široké nabídce krmiv, pamlsků a dalšího zboží s pravidelnou spotřebou, můžete očekávat dobrý konverzní poměr a pravidelný příjem z opakovaných nákupů.

 

Vyplácíme odměny každý měsíc

Odměny vám budeme vyplácet pravidelně každý měsíc, nemáme žádné minimální limity, pokud splníte podmínky výplaty odměn v síti Comission Junction (CJ.com)

 

Bannery pro váš web

Je na vás jaký formát banneru a jakou  nabídku umístíte na váš web, aby sednul vašim stránkám i uživatelům. Sami se rozhodnete kde a komu budete banner zobrazovat.

 

Jak to přesně funguje?

Každý banner který umístíte na Vaši stránku obsahuje unikátní link, který označuje návštěvníka, který přichází z vašich stránek.

Pesklub.cz využívá největší světové Affiliate sítě Comission Junction, která zajišťuje toto měření a následné vyúčtován provizí. Vámi přivedení návštěvníci jsou tedy měřeni nezávislým partnerem, který také spravedlivě vyplácí všechny provize. Ve chvíli kdy návštěvník dokončí objendávku na Pesklub.cz přizná vám odměnu v dané procentní výši.

Aktuální výši vaší odměny můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu.

Na konci měsíce vám vyplatíme celkovou provzi ze všech nákupů.

 

Jak se stát partnerem?

  1. Zaregistrujte se
  2. Zašleme vám přihlašovací údaje do systému CJ.com
  3. Vyberete si bannery, které se vám nejvíce líbí
  4. Bannery vložíte do stránky a můžete začít sledovat výši svých odměn

 

Chci se stát partnerem.

Co byste ještě měli vědět?

  • Platnost cookies je 45 dní
  • Provize získáte ze všech nákupů, které zákazník učiní v následujících 14 dnech od doby, kdy uviděl a klikl na naši reklamu.
  • Spolehlivý operátor sítě
  • Společnost VIV NETworks s.r.o. je operátorem veřejné sítě Commission Junction™ na trzích ČR, SR a Maďarska. Partneři uzavírají smluvní vztah s Commission Junction, který poskytuje unikátní a přesnou technologii. VIV NETworks s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím CJ a poskytuje podporu partnerům Affiliate programu PESKLUB.cz. Doplňující účastnické informace.

 

Potřebujete poradit?

Nevíte kde začít? Potřebujete radu ohledně zapojení do affiliate programu? Neváhejte se na nás obrátit na info@pesklub.cz nebo dalších kontaktech.