Důvody, proč zákazníci volí pesklub.cz

Dobré ceny

Jsme obchod s širokou nabídkou krmiv a chovatelských potřeb pro psy a kočky. Nabízíme velice příznivé ceny na většinu výrobků díky našim dlouholetým vztahům s dodavateli. Pravidelně pořádáme slevové akce pro naše zákazníky. U většiny sortimentu jsme mezi TOP 10 nejvýhodnějšími obchody na interntu.

 

OSOBNÍ ODBĚR a doprava ZDARMA

Ušetříte také na poštovném. Osobní odběr je ZDARMA v našich partnerských obchodech Pesklub point. Při nákupu nad 1500 Kč zaplatíme poštovné úplně za vás.

 

30 dní na vrácení zboží

Nejste se zbožím spokojení? Nenaplnilo vaši představu? Pokud jste nakoupili na Pesklub.cz, máte právo na vrácení peněz v prodloužené lhůtě až 30 dnů. Zákonných 14 dnů je docela málo nemyslítě?:)

 

garance čerstvosti

Díky spolehlivým dodavatelům ručíme všem zákazníkům, že zakoupené krmivo bude mít miminálně 6 měsíců do data spotřeby. Neprodáváme procházející balíky jako někteří internetoví vykukové. S náme máte tak jistotu, že budete mít dost času na spotřebu koupených krmiv a pamlsků. Pokud se tak nestane vrátíme vám peníze zpět.


Slevy akce a výprodeje

Pravidelně připravujeme slevové akce a speciální nabídky pro naše zákazníky.

 

Zákaznický servis každý pracovní den od 9:00 - 17:00

Chovatelskému sortimentu rozumíme a budeme rádi pokud nám zavoláte a poradíte se s námi. Reklamací nemáme mnoho, ale snažíme se je řešit co nejrychleji. Poštovné za reklamované zboží nebudete platit, pošleme pro něj našeho kurýra.