Obojky proti štěkání

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Petrainer PET852 Zvětšit

Petrainer PET852

P182

586,00 Kč s DPH

Popis

Petrainer PET852 je velmi malý, lehký a účinný protištěkací obojek. Jedná se o vynikající zařízení, které je vhodné pro všechna plemena psů s váhou od 5 do 90 kg. PET852 disponuje velkou výdrží baterií, celkem sedmi úrovněmi impulsu a zvuku a možností nastavení citlivosti na štěkot v pěti úrovních. Obojek je aktivován pomocí zvuku a je tak ideální volbou i proti vytí.

Detekce štěkání

Petrainer PET852 využívá pro detekci štěkání zvuk. Štěkání nebo vytí psa rozpozná pomocí zabudovaného mikrofonu v obojku. Pokud tedy pejsek začne štěkat nebo výt, mikrofon to zaznamená a obojek se spustí. Díky detekci pomocí zvuku je tak ideální i proti vytí.

 

Typ korekce 

Petrainer PET852 využívá jako korekci zvukové upozornění aelektrostatický impuls v 5-ti úrovních. Při prvním zaštěkání obojek varuje psa pomocí krátkého zvukového tónu. Pokud další štěknutí přijde do 30ti vteřin, intenzita tónu automaticky vzrůstá po úroveň 3. Po té již přichází slabý impulz, doprovázený varovným tónem. Po navýšení korekce na 7 úroveň se obojek z bezpečnostních důvodů resetuje a po uplynutí 1 minuty zahájí schéma korekcí opět od úrovně 1.


Nastavení obojku

Síla impulzu se u obojku zvyšuje automaticky a to v pěti úrovních. U tohoto modelu máte pouze možnost nastavení citlivosti na štěkot, kdy se obojek spustí. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru pro vašeho psa.

 

Baterie a nabíjení

Obojek Petrainer PET852 využívá pro napájení 6V baterie s označením 4LR44. Výdrž obojku se pohybuje řádově okolo 1 až 3 měsíců. Především záleží na kvalitě použitých baterií a jak často se obojek používá. Do obojku doporučujeme kupovat kvalitní alkalické baterie Energizer. Pokud obojek vydává nepřetržité zvukové upozornění, jedná se o vybitou baterii.

 

Vodotěsnost 

Petrainer PET852 není vodotěsný ani voděodolný. Díky tomu, ženemá žádnou ochranu proti vodě a detekuje štěkání pomocí zvuku, doporučujeme tento obojek spíše pro běžné použití v domácnosti.

   

 

 Plemeno 

Petrainer PET852 má velmi malý a lehký přijímač, takže je ideální ipro menší plemena psů. Tento obojek doporučujeme pro všechny psy s váhou od 5 do 90 kg. U opravdu malých psů, mohou být poslední úrovně impulsu moc silné.

 

Délka obojku

Petrainer PET852 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 5 až do 65 cm

 


Váha a rozměry

Petrainer PET852 má velmi malý, lehký a ergonomicky tvarovaný obojek, který má šířku 6,6 cm, výšku 3 cm, hloubku 3,5 cm a jeho váha je pouhých 50 gramů (s baterií).

 

 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Petrainer PET852

Petrainer PET852