Obojky proti štěkání

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

PetSafe Little Dog Deluxe Zvětšit

PetSafe Little Dog Deluxe

P199

3 086,00 Kč s DPH

Popis

Obojek proti štěkání PetSafe Little Dog Deluxe je speciální obojek určen hlavně pro nejmenší a malá plemena psů s váhou od 3,6kg, který využívá k zamezení štěkání statickou korekci v 10-ti úrovních. Protištěkací obojek disponujedvojitou detekcí a zaktivuje se pouze v případě, zaznamená-li vibrace hrtanu a zvuk štěkání zároveň.

Typ korekce 

PetSafe Little Dog využívá k zamezení štěkání korekci pomocí zvuku a elektrostatického impulzu, který si můžete nastavit v 10 úrovních. Po prvním štěkání obojek vyšle zvukové upozornění, které je následované impulzem. Při dalším štěkání se korekce zvyšuje až na 10tou úroveň.  

 

Baterie a nabíjení

PetSafe Little Dog obojek používá speciální PetSafe baterku RFA-188. Baterka většinou vydrží 3-6 měsíců, avšak na začátku užívání obojku se může baterka vybít dříve, dle frekvence užívání (trénink trvá 3-14 dní - po tomto časovm úseku byste již měli zaznamenat výrazné omezení štěkání) UPOZORNĚNÍ: pokud obojek nepoužíváte, otočte baterku do pozice vypnutí, aby se zbytečně nevybíjela.

 

Vodotěsnost 

PetSafe Little Dog je voděodolný, ne však ponořitelný. 

 

 

 
Délka obojku

PetSafe Little Dog má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 40 cm. 

 

 

Váha a rozměry

Přijímač váží 23 gramů. Nejmenší obojek ve své kategorii. 

 

 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PetSafe Little Dog Deluxe

PetSafe Little Dog Deluxe